معرفی سیگنال تیکت

معرفی سیگنال تیکت

گروه سیگنال تیکت، متعلق به شرکت مسافرتی و گردشگری جام جهان ساحل است و با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و کسب اعتبار حرفه ای در صنعت گردشگری کشور، به منظور توسعه خدمات در زمینه گردشگری آنلاین امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور داخلی و خارجی، ویزا و بیمه مسافرتی را برای شما مسافران گرامی به وجود می آورد. سیگنال تیکت با ارزان ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی تمام نیازهای مسافرتی سیاحتی و مهاجرتی شما عزیزان می باشد.

image-about

اهداف و چشم انداز سیگنال تیکت

گروه سیگنال تیکت در تلاش است تا به بهترین شکل به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. ما راحتی، اعتماد و امنیت خاطر مسافران را در اولویت قرار می‌دهیم و با کمک فناوری رزرو آنلاین سفر را آسان و لذت بخش می‌سازیم. ارائه خدمات با کیفیت به بهترین شکل ممکن و رضایت پایدار مسافران یکی از اهداف اصلی گروه سیگنال تیکت است. هر روز، تمام تلاشمان این است که مشتریان تجربه مثبتی از حضور در سیگنال تیکت داشته باشند. سهیم بودن در توسعه صنعت گردشگری آنلاین و آگاهی و معرفی این صنعت به گردشگران و مسافران از چشم اندازهای ما می باشد.

image-goal

خدمات سیگنال تیکت در یک نگاه

icon-ticket خرید آنلاین بلیط هواپیما
icon-hotel رزرو آنلاین هتل
icon-bag تور داخلی و خارجی
icon-insurance بیمه مسافرتی

مجوز های سیگنال تیکت

گروه سیگنال تیکت از همان ابتدا خط مشی خود را بر این نهاد تا فعالیت خود را بطور کاملا قانونی پایه ریزی نماید لذا امروز با افتخار باید عنوان کنیم در کنار تمام موفقیت ها، موفق به کسب مجوزها و تاییدیه های گوناگون شدیم و با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز سایر مجوزهای مرتبط با نوع فعالیت خدمت به مشتریان را آغاز کردیم.

Airline-Association
Aviation-Organization
Passenger-rights